2024. október 16. szerda
Állásajánlat

HungaroMet: 2024. október 3. 15:00

Rendszergazda (Linux ismerettel)

A HungaroMet Nonprofit Zrt. rendszergazda (Linux ismerettel) pozícióba munkatársat keres.

letöltés [pdf: 200 KB]

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Linux (RHEL, CentOS, Debian) alapú szerverkörnyezet üzemeltetése, felügyelete.
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózat üzemeltetése.
  • Adatbázisok (MySQL, PostgreSQL) karbantartása, adminisztrációja.
  • Backup & recovery feladatok elvégzése.
  • Rendszerhez kapcsolódó IT projektek tervezése, kivitelezése.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • szakirányú felsőfokú végzettséged van;
  • ismered a Linux szerver oldali technológiákat;
  • rendelkezel KVM, DNS, DHCP, LDAP ismeretekkel;
  • jól megy a scriptelés (bash, perl, python).

Előnyt jelent: ZORP FW, Cisco hálózati ismerete.

TULAJDONSÁGOK, MELYEK SZÁMUNKRA FONTOSAK:

  • magas fokú precizitás;
  • koncepcionális gondolkodás;
  • analitikus szemlélet;
  • önálló proaktív munkavégzés;
  • lényeglátás;
  • csapatmunkára való alkalmasság.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A HUNGAROMET CSAPATÁHOZ:

  • biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • a foglalkoztatás Mt. szerint, határozatlan időre szól, és három hónap próbaidővel indul;
  • támogató munkahelyi légkörben dolgozhatsz;
  • változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz.

Munkavégzés helye:
1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 1.

Jelentkezni lehet bérigény megjelölésével és magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajz, s motivációs level küldésével a hr@met.hu címen.